Lista persoanelor inscrise!

Karate traditional – cu 1 RON in loc de 150 RON/abonament luna, cu Fundeal

Program

· Grupa A Fundeal luni&miercuri 19.00-20.00 – copii 5-12 ani si > 12 ani&adulti incepatori;

· Grupa B Fundeal sambata&duminica 09.00-10.00 – copii 5-12 ani si > 12 ani&adulti incepatori;

· Grupa C Fundeal sambata&duminica 13.00-14.30 – copii 5-12 ani si > 12 ani&adulti incepatori;

· Grupa D Fundeal luni/miercuri/vineri 20.00-21.30 – centuri colorate orice varsta& incepatori >16 ani;

Regulament:

Pot participa incepatori in vederea initierii cat si practicanti avansati de shotokan, wadoryu, shitoryu sau gojuryu.

Karate shotokan este unul din stilurile componente ale karate–ului traditional alaturi de wadoryu, shito ryu si goju ryu. Activitatea clubului nostru se desfasoara sub egida Federatiei Romane de Karate Traditional afiliata la ITKF (International Traditional Karate Federation) si WTFSF (World Traditional Fudokan Shotokan Federation). Pentru mai multe detalii privind istoria karate-ului traditional urmati acest link: http://www.chelsea-bucuresti.com/karate/ce-este-karate/istorie/

Pentru cei interesati avem doua sectiuni in cadrul celor patru grupe din sectiunea program:

· Initiere pentru incepatori persoane adulte si copii cu varsta minima de 5 ani;

· Dezvoltare&performanta pentru avansati in vederea dobandirii de abilitati in autoaparare si performanta sportiva;

Practicantii de karate traditional ale celor 4 stiluri enumerate mai sus care doresc sa faca parte din grupa de performanta a clubului nostru se pot prezenta la sedintele noastre de pregatire in baza vaucherului fundeal pentru selectie.

Participarea la sedintele de karate se va efectua in tinuta obligatorie constand in kimono alb cu centura aferenta, alba pentru incepatori si culoarea personala pentru avansati. In cazul in care nu aveti kimono puteti achizitiona un karategi cu centura de la receptia clubului nostru in cadrul ofertei speciale la preturile de catalog de pe www.budobest.eu in care aveti inclusa si o centura.

Vaucherele trebuie activate prin completarea campurilor obligatorii si verificarea numelui in sectiune “lista persoane inscrise”. Posesorii vaucherelor activate pe site-ul clubului nostru se pot prezenta cu un act de identitae (certificatnastere/CI/BI/pasaport) la receptia clubului unde vor primi un abonament valabil in una din lunile calendaristice aferente promotiei, respectiv februarie, martie sau aprilie.

Aceasta promotie nu prezinta alte cheltuieli.

Promotia este valabila pentru perioada lunii februarie, martie si aprilie 2011. O persoana poate achizitiona mai multe vauchere si acestea pot fi facute cadou. O singura persoana nu poate beneficia mai mult de o singura luna calendaristica in pretul de 1 ron/abonament. Dupa expirarea acestei oferte beneficiarii acestei campanii pot opta pentru oferta speciala de 99 lei/abonament lunar dupa legitimarea in cadrul clubului.

Instructori: Ciprian Haman 1 dan, Alexandru Herghelegiu 1 dan, Elena Vasiloiu Gasca 1 dan.

Antrenor emerit: Constantin Caliman 5 dan.

Informatii la tel: 0747016106