In fiecare Sambata dimineata inceapand cu ora 9:00 copiii intre 5 si 14 ani pot participa la concursul organizat de clubul nostru, dotat cu premii, in vederea selectiei pentru grupele de varsta anuntate pe site. Acest concurs se desfasoara in fiecare zi de sambata, pana pe data de 28 octombrie inclusiv, fiind sponsorizat de Pepsi si Hummel, firme care acorda premii constand in echipament sportiv si Gatorade.

La cele 4 editii ale acestui concurs au participat copii entuziasmati de ideea de a fi selectionati in grupele clubului nostru dintre ei remarcandu-se cativa cu un foarte bun control al balonului si calitati fizice deosebite:

  • Militaru Stefan
  • Ditu Gabriel Nicolae
  • Vlad Joseph Marian
  • Tiba Stefan Remus

Va asteptam la Scoala de Fotbal Chelsea Bucuresti la suprafetele sintetice din Parcul Tineretului pentru inscrieri si selectii.
submariner replica rolexprecision replica watchesprecision replica watchesaaa swiss movement replica watches
KPICASA_ALBUM(chelsea.bucuresti,20070825ClubuldeSambataDimineata)