In perioada 24-26 martie clubul nostru a organizat sub egida Federatiei Romane de Karate Traditional si cu sprijinul Directiei pentru Sport a Municipiului Bucuresti, Campionatul National de Karate Traditional etapa Zona Tara Romaneasca, competitie la care au participat 225 sportivi de la 17 cluburi din aceasta zona.

Sponsori : BRD, LEIDA IMPORT EXPORT, GIL FLASH, CEROB, COCA COLA, NARMAN, RADACINI (REPREZENTANT OPEL),PROGRESIV CONSULTING, ANDREAS FOTO, FRATII JDERI, INTEGRIX XXI PRINT&PUBLISHING,ORAC DÉCOR-CUPE& MEDALII, ENTERTAINMENT GROUP, CAFFE MILANO, A&A ACTIV GRUP

Clubul nostru a reusit prin cei 20 de sportivi sa-si adjudece destule locuri pe podium (rezultatele finale aici) toti cei care au participat calificandu-se la etapa finala care va avea loc in luna iunie la Cluj. In paralel a fost desemnate clubul castigator si ordinea cluburilor bucurestene pe podium, care s-au intrecut in a–si adjudeca trofeul CUPA MUNICIPIULUI BUCURESTI – KARATE TRADITIONAL Editia 2006:

  1. Condo Bucuresti – 364 pct
  2. Chelsea Bucuresti – 296 pct
  3. Olimpia Bucuresti – 115 pct
  4. Roxi Dojo Bucuresti – 53 pct

KPICASA_ALBUM(chelsea.bucuresti,20060326CNdeKarateTraditionalZonaTCopii)